ניהול תוכן

תוכן שיווקי? לא כל אחד יכול...

17/09/2014, 9:55 am

תוכן שיווקי? לא כל אחד יכול... הקמת אתר והוא אפילו אתר יפה ומושך עין, אבל איך מניעים את הגולשים לרוץ דווקא לאתר שלך ולקנות דווקא אצלך את השירות או המוצרים שלך? רמז: זה לא בגלל האתר היפה שבנית. זה בגלל התוכן השיווקי האיכותי שבאתר.


פרופיל עסק לעסקים קטנים

06/08/2014, 1:02 pm

פרופיל עסק לעסקים קטנים כל עסק מוקם במטרה להרוויח. גם עסק קטן. לעיתים עסק קטן הוא עסק בתחילת דרכו, אשר שואף להתקדם, להצליח ולגדול.


10 דרכים לייצירת פוסטים איכותיים לעמוד הפייסבוק העסקי

02/08/2014, 3:37 pm

10 דרכים לייצירת פוסטים איכותיים לעמוד הפייסבוק העסקי הקמתם עמוד עסקי. מה עושים עכשיו? על מה כותבים? סמדר כהן טרקל, עיתונאית לשעבר וכיום מנהלת תוכן בתחום הבריאות והאסתטיקה, מספקת בסרטון קצר 10 דרכים ליצירת תוכן בקלות וביעילות.


אז מה זה ניהול מוניטין שלילי באינטרנט?

20/07/2014, 9:50 am

אז מה זה ניהול מוניטין שלילי באינטרנט? שלום לכולם, היום אנחנו נדבר על כמה דברים, אבל הראשון בהם הוא מה זה בעצם ניהול מוניטין שלילי? כלומר, איך נגיע למצב שבו אנחנו יכולים להתחיל לבנות לעצמנו מוניטין חיובי חדש במקום מוניטין שלילי שאולי קיים


5 דרכים שבהן תהפוך תוכן משעמם למעניין

10/05/2014, 12:56 am

5 דרכים שבהן תהפוך תוכן משעמם למעניין בשלב מסוים בקריירה שלך , אתה צריך לכתוב מאמר על משהו שלא נראה מעניין. השתמש בחלק מעצות אלה כדי לתבל את הנושאים המשעממים בתבלינים שיוסיפו קצת טעם לנושא. אלו 5 דרכים להפוך תוכן משעמם למעניין.


רוצה להרוויח עוד מקום על הגלאקסי שברשותך?

09/05/2014, 12:59 am

רוצה להרוויח עוד מקום על הגלאקסי שברשותך? כיצד להנות משטח אכסון נוסף בגלאקסי


לא עידכנת, משמע האתר שלך לא קיים!

22/04/2014, 4:59 pm

לא עידכנת, משמע האתר שלך לא קיים! עידכון לעיתים מזומנות של האתר הוא צורך חיוני לכל בעל אתר - אם הוא רוצה להשאר רלוונטי מבחינת תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש - כלומר בסופו של דבר מבחינה כלכלית. רשימת עשה ואל תעשה.


פרופיל חברה ברשתות החברתיות

07/04/2014, 4:25 pm

פרופיל חברה ברשתות החברתיות התקשורת העסקית הפכה בשנים האחרונות ליותר ויותר וירטואלית. עסקים רבים מנהלים קשרי ספק לקוח ומוצאים לקוחות חדשים גם בלי לראות את הלקוח או לקיים את הטקס המסורתי של פגישת הכרות.| ניהול תוכן || ניהול תוכן באתר || ניהול תכנים |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

כללים ברוריים החשובים בתוכנת לבניית אתרים:

 אבטחת מידע באינטרנט – היו מקרים בעבר ואף יהיו בעתיד שאהקרים פולשים לאתרים של לקוחות ומשנים אינפורמציה, דפים ועוד'. אבטחת מידע בתוכנה לבניית אתרים צריכה למנוע ולהגן על האתרים במידה רבה.

 מיקום אחסון אתרים – מרבית האתרים יושבים על שרתים, ככל שמאוחסנים על השרת יותר אתרים תהייה פחות תנועה מהירה.

 זמן לימוד שימוש בתוכנה – בתוכנה לבניית אתרים ניתן ללמד אנשים עם יכולות טכניות פשוטות במחשבים או מעצבי אתרים ולאו דווקא מתכנתי אתרים.

 מערכת ניהול תוכן ללקוח- לקוח המשתמש במערכת לניהול אתרו, מעוניין בתוכנה ידידותית וקלה לכל משתמש שכן יתכן שייצטרך לתת לאחד מעובדיו לנהל את האתר וכל זמן הכשרה ולימוד הינם משאבים לבית העסק, לכן זמן הלימוד צריך להיות קצר ותכליתי.

 מערכת עם גישה נוחה וקלה ללקוח לקידום האתר באינטרנט - תוכנה לבניית אתרים

 תוכנה עם עדכונים שוטפים לשוק האינטרנט – שוק דפדפני האינטרנט משתנה כל הזמן בעזרת מערכת פיתוח קבועה לתוכנה לבניית אתרים עידכון האתרים ללא הפסקה, האתרים יוצגו בצורה מתאימה לעידכונים החדשים.