תוכנה לבניית אתרים

איך להשתמש נכון ב-robots.txt וב-noindex

30/09/2014, 10:06 am

איך להשתמש נכון ב-robots.txt וב-noindex רבים מהעוסקים בבניית אתרים, לא תמיד יודעים להשתמש נכון בכלים מקצועיים שונים, למשל כאשר הם רוצים למנוע תכנים, רישום של האתר, או דפים מסויימים במנועי החיפוש. נרחיב כאן מעט על שני כלים העומדים לרשותנו.


הקמת אתר אינטרנט, יתרונות מול חסרונות

21/09/2014, 2:31 pm

הקמת אתר אינטרנט, יתרונות מול חסרונות אתר אינטרנט ,תדמיתי, ראייתי הוא חובה לכל עסק שמכבד את עצמו, חד וחלק. אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק שלך, שם אתה מראה לעולם את ה "אני המאמין שלך" את הייחוד שלך, את הנישה התחרותיתישלך ועוד...


פיתוח אפליקציה או בניית אתר מותאם?

16/09/2014, 11:35 pm

פיתוח אפליקציה או בניית אתר מותאם? אתם רוצים להיות שם, בעיקר במובייל. מהי הדרך הנכונה עבורכם? פיתוח אפליקציה יעודית או אולי בניית אתר מותאם לפלאפונים? במאמר זה נברר.


שאלות ותשובות על לימודי PHP

30/07/2014, 3:19 pm

שאלות ותשובות על לימודי PHP  אין זה פשוט לבחור קורסים מקצועיים או תחום עיסוק. סוד ההצלחה טמון בהרחבה קבועה של הכישורים המקצועיים בהתאם לדרישות השוק והיכולות הקיימות. יש לזכור כי מדובר בתחום תחרותי ודינמי.


איך לא לצאת פרייאר כשבונים אתר אינטרנט?

15/06/2014, 3:50 pm

איך לא לצאת פרייאר כשבונים אתר אינטרנט? לצורך העניין, נניח שאנחנו בונים אתר ממוצע לאדם או לעסק. מה הן האפשרויות העומדות לפנינו ומה צריך לבדוק?


בניית אתר אינטרנט - מושגים בסיסים

28/05/2014, 3:55 pm

בניית אתר אינטרנט - מושגים בסיסים ערב טוב. כיצד ניתן לשדרג אתר? מה זה בכלל אתר אינטרנט? אלו טכנולוגיות? מה אני צריך לעשות? - אלו הם רק חלק מהשאלות אותם ניתן לשאול בנושא בניית אתרים - ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לעשות סדר בבלגן בשפה פשוטה.


3 תוכנות בסיסיות הנדרשות והדרכה כללית לבונה האתרים המתחיל

24/05/2014, 5:23 pm

3 תוכנות בסיסיות הנדרשות והדרכה כללית לבונה האתרים המתחיל לבנות אתר אינטרנט זה אולי נשמע מורכב אבל אם תמצאו מדריך טוב באינטרנט ותפעלו על פיו תגלו שזה יותר פשוט ממה שחשבתם. במאמר זה אסביר קצת על איך העניינים עובדים ועל תוכנות מומלצות לעבודה.


עבודה מהבית - יתרונות וחסרונות

18/04/2014, 12:24 pm

עבודה מהבית - יתרונות וחסרונות בזכות היכולת של כל אחד היום לבנות אתר אינטרנט לבד וללא עלות גבוהה, ניתן לראות יותר אנשים שנכנסים לתחום במטרה לשנות את עורך חייהם ולנצל את האפשרות הזאת ליצירת הכנסה קבועה. יתרונות וחסרונות בעבודה מהבית| תוכנה לבניית אתרים || תוכנה ייחודית || תוכנת אתר |
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

כללים ברוריים החשובים בתוכנת לבניית אתרים:

 אבטחת מידע באינטרנט – היו מקרים בעבר ואף יהיו בעתיד שאהקרים פולשים לאתרים של לקוחות ומשנים אינפורמציה, דפים ועוד'. אבטחת מידע בתוכנה לבניית אתרים צריכה למנוע ולהגן על האתרים במידה רבה.

 מיקום אחסון אתרים – מרבית האתרים יושבים על שרתים, ככל שמאוחסנים על השרת יותר אתרים תהייה פחות תנועה מהירה.

 זמן לימוד שימוש בתוכנה – בתוכנה לבניית אתרים ניתן ללמד אנשים עם יכולות טכניות פשוטות במחשבים או מעצבי אתרים ולאו דווקא מתכנתי אתרים.

 מערכת ניהול תוכן ללקוח- לקוח המשתמש במערכת לניהול אתרו, מעוניין בתוכנה ידידותית וקלה לכל משתמש שכן יתכן שייצטרך לתת לאחד מעובדיו לנהל את האתר וכל זמן הכשרה ולימוד הינם משאבים לבית העסק, לכן זמן הלימוד צריך להיות קצר ותכליתי.

 מערכת עם גישה נוחה וקלה ללקוח לקידום האתר באינטרנט - תוכנה לבניית אתרים

 תוכנה עם עדכונים שוטפים לשוק האינטרנט – שוק דפדפני האינטרנט משתנה כל הזמן בעזרת מערכת פיתוח קבועה לתוכנה לבניית אתרים עידכון האתרים ללא הפסקה, האתרים יוצגו בצורה מתאימה לעידכונים החדשים.